Національній корпус подав ініціативу по безстроковій акції протесту проти капітуляції…

Після того, як чинний президент нашої держави пан Зеленський, заявив про підписання в Білорусії неприйнятного і ганебного для нашої держави документа, який охрестили як формула Штайнмайєра, очільник Національного Корпусу – пан Білецький виступив з ініціативою безстрокової акції протесту яка направлена проти здачі інтересів нашого народу і наших територій.
У своїй промові на мітингу на Банковій, він сказав що: «У Мінську влада підписала так звану формулу Штайнмайєра, і це зовсім не той мир, про який так багато говорить Зеленський. Це – здача України на умовах Путіна» – резюмував представник правих сил.

Необхідно зазначити що вже хвиля масових протестів пройшла вчора в багатьох містах нашої держави. До СБУ прийшли протестуючі в таких містах, як: Львів, Київ, Харків, а також акції подібного штибу проходили в Черкасах, та Луцьку. Не пасли задніх і в таких обласних центрах, як Запоріжжя, Дніпро, та Рівне.

На даний час у Національному Корпусі повністю впевнені що ті документи які були підписані представниками нинішньої влади у Мінську – є очевидною загрозою територіальної цілісності нашої держави, на яку свідомо йдуть найвищі посадовці країни. Також це приведе до федералізації, яка у свою чергу узаконить на наших землях проросійські анклави, які будуть постійно гальмувати розвиток цих регіонів, і тягнути нашу державу назад в російське ярмо.

Відповідно, згідно з домовленостями, наступним кроком Зеленського стане амністія бандитів які вбивали наших воїнів, та узаконення так званої «народної міліції» в окремо-взятих районах сходу, яка безперечно буде складатися з бандитів, та псевдоросійських братів. Ну і це ще не все, тому що на кожного громадянина України, сьогоднішня влада в вигляді податків і других хитрих прийомів, повісить весь тягар відбудови тих депресивних регіонів, які з таким задоволенням розкрадала та нищила Росія…

Комментарии