В Україні відбулися дострокові парламентські вибори

За підсумками волевиявлення українські націоналісти здобули близько 400 тисяч голосів. Це сталося попри відсутність власного медійного ресурсу, олігархічного фінансування та постійне цькування в інформаційному просторі.

Для об’єднаних націоналістів результат парламентських виборів не привід опускати руки. Вони вважають, що саме їх зневіра і деморалізація були б найкращим подарунком ворогам Нації. В партії наголошують, що будуть й надалі продовжувати боротьбу за національно й соціально справедливу Україну. Бо це обов’язок справжніх націоналістів. Обов’язок перед Героями минулого та прийдешніми поколіннями українців.

Недільні парламентські вибори — це лише проміжний етап. Показово, що прийдешній парламент буде єдиним обраним меншістю громадян. Експерти уже прогнозують, що новопостала Верховна Рада проіснує 1-2 роки. На відміну від політиканів, для українських націоналістів депутатські мандати ніколи не були самоціллю. Бо парламент , перш за все, повинен бути інструментом відстоювання національних інтересів та розвитку держави.

Націоналісти власноруч змінювали країну на краще без депутатських мандатів та жодного сприяння влади. За їх плечима десятки соціальних ініціатив та сотні реальних справ. Безвідносно до тимчасової кон’юктури націоналісти будуть робити все для захисту національних інтересів. Будуть рішуче протидіяти будь-яким спробам поставити Україну на коліна перед Москвою.

Комментарии