Андрій Білецький оприлюднив факти нової схеми розкрадання оборонки на $1 600 000

Народний депутат та кандидат від об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» звернувся до Державного бюро розслідувань щодо схеми збуту нових танкових двигунів, які незаконно списувалися працівниками «Укроборонпрому». Про це він повідомив у своєму блозі на «Українській правді».

«Нещодавно мною до Державного бюро розслідувань було подано повідомлення про ще один злочин часів Порошенка у військовій галузі. Мова йде про збут нових танкових двигунів, які протягом тривалого часу незаконно списувалися нечистими на руку персонажами зі структур «Укроборонпрому». Привіт Свинарчукам», – написав він.

Білецький зазначає, що зараз понад «70 вкрадених в армії двигунів заховані на приватному складі одного з міст на сході України та готуються до перепродажу».

За словами політика, крім згаданих двигунів на цьому приватному складі зберігаються й інші танкові запчастини та нові газотурбінні двигуни.

«Все це було списано – читай: «змародерено» – з оборонних заводів. Загальна сума одночасного корупційного прибутку з цієї схеми, за попередніми розрахунками, перевищила $1 600 000», – наголосив Білецький.

Комментарии