П’ятиріччя визволення Краматорська та Слов’янська

5 липня 2014 року о 13:00 бійці-розвідники 2-го батальйону Національної гвардії над міськрадою Слов’янська встановили український прапор. У той же день передові сили Національної гвардії увійшли до Краматорська. Першими йшли розвідники та сапери, за ними — інші військові підрозділи.

Звільнення цих міст, які майже три місяці перебували під окупацією, стало черговою перемогою українських військових над сепаратистськими бандформуваннями. Рятуючись втечею, окупанти залишили після себе величезні арсенали зброї російського виробництва.

Як відомо, бойові дії на Донбасі тривають з квітня 2014 року. Тоді влада України оголосила проведення антитерористичної операції на частини території Донецької та Луганської областей. У липні 2014 року, крім Слов’янська і Краматорська, українські військові звільнили від російської окупації Дружковку і Бахмут — 6 липня, Константиновку — 7 липня, Торецькому — 21 липня, Авдіївку — 29 липня. Жителям всіх визволених міст бажаємо мирного неба над головою, наснаги та сили у розвитку рідної країни та рідного краю.

Комментарии