Андрій Білецький: Ми без вагань шли в бій за Маріуполь, бо це українське місто

«Як захисники, ми маємо обов’язок перед людьми, які чекають Україну в Донецьку і Луганську». Про це на офіційній церемонії 5–річчя звільнення Маріуполя сказав перший командир «Азову», народний депутат, представник об’єднаних націоналістів Андрій Білецький.

«Взимку 2015 року після жахливого обстрілу Східного мікрорайону, ми йшли вперед і створили зону безпеки, яка зробила Маріуполь мирним: без жаху обстрілів і можливого наступу. Тому що ми як захисники відчували обов’язок перед всіма вами, перед рідними людьми й перед рідним для нас вже містом. Але залишається й інший обов’язок – ті люди, які пліч-о-пліч з нами з Донецька, Луганська, Сімферополя воювали за мирний і за український Маріуполь. Люди, які чекають Україну в Донецьку і Луганську. Люди, які просто хочуть повернутись додому, у свій рідний український Донецьк. І ми теж маємо перед ними величезний обов’язок», – сказав народний депутат, представник об’єднаних націоналістів Андрій Білецький.

Політик наголосив на тому, що для повернення окупованих ворогом територій українцям треба перш за все сподіватись на власні сили й розбудовувати свою державу.

«Не постійні сподівання на міжнародні арбітражі, не спроби домовлятись з ворогом, а плекання української сили, економіки, науки, армії, віри у власну країну. Лише це дасть нам можливість повернути борг, який ми маємо перед цими людьми. Повернути українцям український Донецьк, а тим, хто зараз опинився на вимушеній еміграції, – повернутись додому. Я вірю, що прийде день, коли це прекрасне свято – день звільнення Маріуполя – піде в минуле. Бо буде значно важливіший день – буде дата звільнення українського Донбасу», – сказав він‼️

Нагадаємо, що 5 років тому «Азов» під командуванням Андрія Білецького звільнив Маріуполь від проросійських найманців, повернувши Україні місто стратегічного значення.

Комментарии