Лінія для круп: все для якісної обробки врожаю в «Бриг»

Сільськогосподарське і виробниче підприємство, яке намагається запропонувати своїм клієнтам високоякісну продукцію, вибирає собі в партнери надійну виробничу компанію «Бриг». Саме це підприємство здатне задовольнити попит всієї України з постачання спеціалізованого обладнання для обробки круп, зернових культур. Тут зібрана і запропонована ціла лінія для круп, яка включає різні апарати і машини для переробки врожаю.

Особливість універсальної лінії

Універсальність апарату полягає в тому, що він дозволяє обробляти різні типи продукції, а не тільки пшоно і гречку. Проводиться апаратура в суворій відповідності з діючими законодавчими нормами і вимогами безпеки. універсальний комплекс — це єдина технологічна лінія, яка оснащена машинами з різними типом механізації. Особливість такого комплексу в тому, що на його облуживание не буде потрібно дуже багато часу, та й трудоресурсов також. Стандартна лінія вимагає присутності всього 2-3 операторів — куди менше, ніж кожна окрема установка.

Склад лінії для круп

Комплекс обладнання включає різні машини, стандартна схема передбачає наявність:

  • зерносушарки,
  • мікромлини,
  • просіювача,
  • аспиратора.

Це не остаточний, але стандартний склад. вигода співпраці з компанією «Бриг» в тому, що тут можна замовити доукомплектування конвеєра. На додаток до всіх зазначених механізмів використовується також і комплект механізації — пристрої, які будуть відповідати за механічне переміщення культур між обладнанням.

Вигідні відмінні риси ліній для круп

Серед унікальних і вигідних особливість виробничої лінії:

  • Мінімальний термін її окупності. Всього 3-6 місяців буде потрібно для того, щоб не тільки повернути витрачені кошти, але і почати отримувати прибуток.
  • Мінімальна площа. Для установки апаратів потрібно всього 20-30 квадратних метрів (це стосується стандартної лінії).
  • Високий рівень продуктивності — близько 3-12 тонн продукту — все залежить від моделі встановленої техніки і комплектації.
  • Швидка переналагодження для роботи з іншими культурами. З такою роботою впорається навіть недосвідчений оператор, який витратить на все до 40 хв.

Все обладнання поставляється з гарантією якості від перевіреної компанії «Бриг». Компанія при необхідності проводить пуско-налагоджувальні роботи. Продукція ТДВ «Бриг» відрізняється компактністю конструкції, агрегатним принципом побудови й простотою в обслуговуванні.

Комментарии