Великий вибір курток на https://bolf.ua/.

Сьогодні отримала демісезонну куртку, замовляла тут https://bolf.ua/ukr_m_Жіночий-одяг_Куртки-жіночі-1889.html. Курток дуже велика кількість, дуже багато різних моделей, колірних відтінків. Дуже рекомендую цей Інтернет магазин і ось чому: по-перше, якість відміна, по-друге, дизайн речі як і колір повністю відповідають заданим фото. До речі я забула написати, що речі можна тільки отримати по почті, тому що єдиний склад знаходиться у Польщі. Але на період очікування складає 5-10 днів. Для тих хто може подумати що це багато, то згадайте скільки доставляє посилки укр. пошта.

Що стосується цін, то в порівняні с тим, на що звертала увагу у магазинах міста, ціні не такі вже і маленькі. Тут за таку ж ціну можливо купити навіть декілька курток, а все тому що на сайті є великий каталог одежі, у тому числі і верхній, а саме курток, зі знижкою до 50 %.

Взагалі інтернет магазин https://bolf.ua/main-ukr.html розрахований на всю сім’ю, тут є все найнеобхідніше як для жінок, так і для чоловіків і це не тільки одяг, а ще й взуття. До речі у них є навіть своя власна лінія чоловічого одягу. Знижки зачіпають абсолютно всі розділи саме тому так важко вибрати лише кілька примірників. Але якщо чесно з такими цінами дуже важко зупинитися. Найприємніше це те, що товар повністю відповідає опису, є якісним і за матеріалом і за кроєм ниток, а колір в реальності виглядає навіть крутіше. Я замовила червону куртку і просто ахнула, коли побачила її. Вона виявилася ще яскравіше, ніж я розраховувала. Але це тільки плюс, в дощові та похмурі дні я точно не залишуся непоміченою.)

Вартість доставки безпосередньо залежить від загальної суми замовлення, виходить що чим більше сума, тим менше обходиться доставка. Від 1600 пересилка безкоштовна. У цю суму цілком можна вкластися, щоб купити собі куртку за сезоном. Головне, що покупець по суті нічим не ризикує. Товар оплачується безпосередньо при отриманні, а це вже величезний шанс на довіру. До того ж весь шлях доставки можна відстежувати за його кодом.

А от якщо не підійшов товар або взагалі від нього відмовитися — передумала, таке ж буває, чи не так?

Комментарии