Об’єднані націоналісти провели у Львові Марш тисячоліття Української Держави. ВІДЕО

У неділю об’єднані сили націоналістів — «Національний корпус», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Правий сектор», «Конгрес українських націоналістів», «Організація українських націоналістів» — провели у Львові «Марш тисячоліття Української держави», приурочений до 78-ї річниці проголошення Акту відновлення Української держави 30 червня 1941 р.

«Вулицями Львова пройшла хода, до якої приєдналися активісти націоналістичних організацій і пересічні львів’яни. Більшість присутніх із нагоди свята одягнули вишиванки», — наголошується в повідомленні на офіційному сайті ВО «Свобода» в неділю».

Хода, в якій узяло участь кілька тисяч осіб, почалася о 18:00 від пам’ятника Степану Бандері і пройшла за маршрутом: вул. Бандери — вул. Городоцька — пр. Свободи.

У центрі міста біля пам’ятника Шевченку відбулося віче, під час якого перед присутніми виступили лідери об’єднаних націоналістів: нардеп, лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, лідер «Правого сектору» Андрій Тарасенко, лідер Національного руху «Дія», екс-лідер «Правого сектору», позафракційний нардеп Дмитро Ярош та екс-віце-спікер парламенту і кандидат у президенти від «Свободи» 2019 року Руслан Кошулинський.

Як зазначив із нагоди 78-ї річниці проголошення акта в своєму блозі на сайті «Українська правда» Білецький, сильна Українська держава переможе Росію з її чинним керівництвом, доведе, що має право на існування, змусить міжнародних партнерів поважати себе і відновить власну суб’єктність, але розраховувати в цьому українці можуть лише на себе.

«Гітлерівський режим відмовився визнавати право українців на власну державу. Гестапо заарештувало Ярослава Стецька, Степана Бандеру і майже весь уряд, вони опинилися в концтаборі. Націоналісти перейшли в підпілля і продовжили боротьбу. Сьогодні Гітлера немає, а Українська держава є. Тоталітарний режим (президента РФ Володимира — ІФ) Путіна так само відмовляється визнавати право українців на власну державу. Він розв’язав війну, анексував Крим і окупував Донбас, веде до влади п’яту колону зрадників і реваншистів. Націоналісти знову продовжують боротьбу. Завтра Путіна не буде, але Українська держава житиме», — написав політик.

Він зазначив, що об’єднані націоналісти не закликають підтримати їх — «ми пропонуємо йти поруч із нами і кожному стати частиною великої сили об’єднаних націоналістів».

За словами Білецького, життєва філософія націоналістів дуже проста: «Якщо ти любиш Україну, відстоюєш її інтереси, поважаєш українців і власними діями ведеш державу до розквіту — ти наш друг. Якщо ти ненавидиш Україну, обкрадаєш її народ, намагаєшся знищити і захоплюєш її території — ти наш ворог».

Повний відео-звіт:

Комментарии