Засіб Антидождь купити варто кожному автовласнику, адже цей засіб має особливі якості, воно захищає машину від дощу, цей ефект подібний до ефекту птахів, у яких організм виробляє спеціальний жир, він захищає їх оперення від вологи.
Особливості застосування антидощ
Техніка використання досить проста, балончик спочатку струшують, потім розбризкують по всій поверхні, скло протирають сухою ганчіркою. Після застосування даного засобу ви можете спокійно пересуватися в дощ. Двірники не можуть впоратися зі своїм завданням, коли скла на автомобіль зношені після тривалої експлуатації, вони покриваються мікротріщинами, подряпинами, вони неякісно і погано встановлені.
Старі двірники в дощову брудну погоду не зможуть очистити скла. В дорозі вони можуть просто зламатися, а спеціальний препарат антидощ призначений для того, щоб дати собі раду в складних погодних умовах. За своєю суттю це рідкий склад з силіконових похідних, з полімерів, які розбавлені органічним розчинником.
Переваги застосування антидощ
Якщо ви правильно завдасте засіб на скло, то створите невідому захист, водовідштовхувальну краплі води, бруд потрапляє на оброблену поверхню і кулькою скочується вниз. Плівка антидощ може триматися на поверхні від 1 до 2 тижнів до декількох місяців. Також якість залежить від складу, від виробника, якщо ви виберете якісний антидощ, то він зможе протистояти не тільки воді, але і сонячного світла, механічного впливу, а також зможе захистити скло. Якщо засіб хороше, то немає необхідності використовувати двірники.
Найбільш ефективний антидощ для стекол, коли він завдано на вітрове скло. Також можна його наносити на бічні стекла і на стекла фар. На окрему увагу заслуговує обробка фар антидощ. Фари можуть нагріватися під час роботи, тому бруд швидко висихає і навіть очищувач не зможе впоратися з цією проблемою. Антидождь може створити додаткову гарантію безпеки, однак цей засіб не варто застосовувати на зовнішніх дзеркалах і задньому склі, в цих зонах від них практично немає толку. Не варто використовувати даний засіб на матеріалах із пластику, адже деякі мотоциклісти бажають використовувати його на своїх шоломах, але насправді антидощ протипоказаний для пластику. Нанесення антидощ має відбуватися повністю з інструкція, яка вказана на упаковці.
Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.