У Чернігові затримали чоловіка, який зірвав з пенсіонерки золотий ланцюжок

У Чернігові поліція затримала 41-річного чоловіка, підозрюваного у пограбуванні 72-річної жінки. Він зірвав з неї золотий ланцюжок із хрестиком просто на вулиці.
Інцидент стався на одній із вулиць міста. За словами пенсіонерки, невідомий чоловік підійшов до неї, зірвав з шиї золоту прикрасу та втік. Жінка одразу звернулася до поліції.
Правоохоронці затримали підозрюваного. Ним виявився 41-річний житель одного із сіл Корюківського району. Наразі його помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного або надзвичайного стану. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.






