Спермограма у Києві біля метро Житомирська в лабораторії IGR LAB

Специфічний метод дослідження, який визначає фізичні властивості, а також хімічний і клітинний склад чоловічої сперми для оцінки оплодотворяющих здібностей насінної рідини іменується спермограми.

Специфічний метод дослідження, який визначає фізичні властивості, а також хімічний і клітинний склад чоловічої сперми для оцінки оплодотворяющих здібностей насінної рідини іменується спермограми. Даний вид лабораторного дослідження дозволяє виявити деякі патології органів сечостатевої системи, а також дати оцінку фертильності.

Мікроскопічне дослідження зразка визначає основні найбільш значущі характеристики сперми. Отримані дані та є основними відомостями, відображеними в спермограмме.

Відомості та параметри, які визначаються в ході спермограми:

 • обсяг еякуляту;
 • колір і в’язкість;
 • запах;
 • кількість і рухливість сперміїв;
 • морфологічні дані сперматозоїдів (кількість примірників з порушеннями в будові);
 • кількість лейкоцитів в матеріалі.

Де зробити спермограмму в Києві?

Спеціалізована клініка — «Медичний центр ІГР», пропонує послуги з проведення спермограми. Ми проводимо лабораторну діагностику за допомогою сучасного діагностичного обладнання за участю кваліфікованого персоналу з великим досвідом роботи. Це гарантує оперативність виконання аналізу, а також точність результатів.

Перед здачею спермограми рекомендується статеве утримання протягом 3-4 діб. Збір матеріалу для дослідження виконується шляхом мастурбації, які поміщається в стерильну ємність.

Щоб результати тесту не виявилися спотвореними, надзвичайно важливо зібрати в контейнер всю порцію насінної рідини.

Якщо збір матеріалу виконується в домашніх умовах, то сперма повинна бути доставлена ​​в лабораторію протягом 1 години.

В якому випадку необхідно робити аналіз спермограми?

У переважній більшості випадків спермограма проводиться при комплексному обстеженні чоловіка на предмет безпліддя. Також аналіз може бути призначений:

 • з метою визначення порушень і збоїв у роботі органів репродуктивної системи (запальних процесів і т. п.);
 • перед кріоконсервації зразків насінної рідини для подальшого використання;під час участі в донорських програмах.

Збір еякуляту для аналізу може виконуватися як в умовах лабораторії, так і вдома. У такому випадку після збору контейнер з матеріалом повинен бути доставлений в лабораторії не пізніше, ніж через 1 годину.

Скільки коштує спермограма в Києві?

Вас цікавить спермограма і ціна за аналіз? Сміливо звертайтеся до «Медичного центру ІГР». Наші фахівці докладніше розкажуть як пройти обстеження, яким чином до нього підготуватися, які терміни отримання результатів і вартість дослідження.

Здати спермограмму в Києві можна в багатьох клініках, медичних центрах і лабораторіях. При цьому ціни і якість проведення дослідження істотно різняться в залежності від обраного медичним закладом. ЕКО клініка «ІГР» і ДНК лабораторія IGR LAB пропонує вельми лояльний прайс на проведення спермограми.

Для отримання максимально точних результатів аналіз повинен бути проведений не менше 2-3 разів з інтервалом в 2-3 тижні. Повторне дослідження проводиться тільки в тому випадку, якщо при первинній здачі аналізу були визначені будь-які відхилення від норми.

Патології і відхилення, які можуть бути визначені при здачі спермограми:

 • 100% відсутність сперми (аспермия);
 • відсутність сперміїв в насінної рідини;
 • знижена кількість сперматозоїдів в еякуляті;
 • знижена рухливість сперміїв;
 • наявність в еякуляті великої кількості сперматозоїдів з порушеною морфологією;
 • повна відсутність в зразках матеріалу живих сперміїв;
 • визначення в спермі лейкоцитів (при запальних процесах в органах сечостатевої системи).

У деяких випадках спермограма встановлює одночасне наявність відразу кількох відхилень. Наприклад, знижена кількість сперматозоїдів, а також велика кількість сперміїв з порушеннями будови.

Комментарии