Кондитерський інвентар – надійний помічник пекаря

Кондитерський інвентар допоможе організувати безперебійну роботу Вашого закладу. Купуйте витривалий кондитерський інвентар хорошої якості в перевірених постачальників.

На сьогодні є можливість придбати професійний кондитерський інвентар на будь-який смак. Широкий асортимент надає безліч варіантів, і новачкові дуже просто загубитися в цьому розмаїтті. Саме тому, рекомендуємо звернути увагу в першу чергу на основні приналежності для створення смачних солодких виробів. Як би банально не виглядало, на першому місці стоять класичні качалки. З різновидів можна виділити найпростіші з гладкою поверхнею і текстурні моделі, які дозволяють вирішувати незвичайні завдання. Професійні качалки виготовлені з міцного пластику, який є довговічним і тривалий час нададуть Вам можливість працювати з тістом без проблем. Новачкам бажано мати як мінімум дві качалки різних розмірів, щоб створювати справжні шедеври смачної випічки. Якість і зовнішній вигляд кондитерського виробу залежать не тільки від рівня спеціаліста, який займається приготуванням, але і від надійності робочого інвентарю.

Різноманітність інструментів для кондитерських виробів

Кондитерський інвентар дуже розмаїтий і в його асортименті присутні навіть дрібниці, які, здавалося б, не зовсім потрібні на професійній кухні. Ті ж килимки для мастики доставляють кондитеру додаткову зручність і працювати з цим продуктом стає набагато простіше. Також варто звернути увагу на розсувні кільця для різноманітних десертів та палички для мастики. Ці атрибути повинні бути у абсолютно кожного повара, якщо ви сподіваєтеся отримати дійсно вражаючі результати. Щоб придбати якісний кондитерський інвентар в компанії ТоргОборуд, варто перейти по заданій ссилці http://torgoborud.com.ua/ua/kondyterskyy-inventar і наші професійні менеджери підберуть потрібні для Вас аксесуари за доступною ціною, а саме:

1. Металеві форми для запікання

2. Листи (дека для духовки)

3. Силіконові форми для випічки

4. Мішки та насадки

5. Сита

6. Упаковки (пакувальні коробки)

7. Форми і трафарети з пластмаси

8. Форми для шоколаду (полікарбонатні та силіконові)

9. Допоміжний інвентар (пензлики, сифони, підставки і т.д.)

В нашому інтернет магазині присутній широкий вибір якісних моделей слайсерів, посуду для кафе і ресторанів за оптовими низькими цінами. Також ми займаємося продажем і встановленням холодильних дверей різних розмірів.

Комментарии