К КраїнаНовини України щогодини

Спека, грози та град: Харківщина під жовтим рівнем небезпеки 8 серпня

·84 слівредакція
Спека, грози та град: Харківщина під жовтим рівнем небезпеки 8 серпня

У четвер, 8 серпня, на Харківщині очікуються грози, місцями град та шквали до 20 м/с. Синоптики оголосили жовтий рівень небезпечності.

Регіональний гідрометцентр попередив мешканців Харкова та області про погіршення погоди вдень 8 серпня. Через атмосферний фронт очікуються короткочасні дощі, подекуди значні, з грозами та градом.

За словами синоптикині Марини Трушиної, вітер буде північним, 7-12 м/с, а під час шквалів пориви сягатимуть 15-20 м/с. Це відповідає I рівню небезпечності — жовтому.

Попри негоду, спека не відступить: у Харкові вночі стовпчики термометрів покажуть 19-24°, вдень — 31-36°. В області трохи прохолодніше: вночі 21-23°, вдень 33-35°.

Місцева влада радить бути обережними під час грози, не ховатися під деревами та не паркувати автівки поблизу слабких конструкцій.

Читайте також