Intertop оцінив втрати після удару по складу: 450 млн грн і дефіцит у деяких категоріях

Російський удар 5 серпня по головному складу Intertop Ukraine знищив товару на 450 мільйонів гривень. У компанії кажуть: повністю компенсувати це неможливо.
Внаслідок атаки ворога в ніч на 5 серпня згорів основний логістичний комплекс Denka Logistics у селі Чайки на Київщині, де зберігався товар Intertop. За попередніми підрахунками, прямі втрати сягнули 450 млн грн.
CEO компанії Сергій Бадрітдінов визнає: відшкодувати такі збитки повністю нереально. На складі лежав одяг, взуття, аксесуари та косметика на сотні тисяч одиниць — і актуальні сезонні речі, і нові колекції осінь-зима. Особливо прикро, що буквально за день до атаки туди завезли свіжу партію, яку вже наступного ранку планували розподілити по магазинах.
«Наразі наш головний фокус — швидко відновити товарні запаси спільно з партнерами та постачальниками, перебудувати логістичні процеси й забезпечити стабільну роботу магазинів, сайту та мобільного застосунку», — зазначив Бадрітдінов. Він не виключає, що в окремих категоріях покупці можуть тимчасово не знайти звичного асортименту.
Попри масштаб руйнувань, компанія не зупиняла роботу. Уже в перші години після удару команда почала переналаштовувати процеси: знайшла нові складські приміщення, налагодила прийом поставок і продовжила відвантаження з тимчасової локації. Магазини, сайт і застосунок працюють без перебоїв. Точні терміни повного відновлення логістики поки що не називають — занадто багато залежить від зовнішніх чинників.
Через втрату складу Intertop доведеться переглянути частину планів на осінній сезон: кілька запланованих відкриттів перенесуть, а інвестиційні рішення ухвалюватимуть уже з огляду на темпи відновлення. У компанії також задумалися про диверсифікацію складської інфраструктури та логістичних маршрутів, адже ризики нових атак залишаються високими.
Нагадаємо, що складський комплекс у Чайках мав площу 20 тис. кв. м, 17 доків і місткість 23 тис. палетомісць. Люди під час атаки не постраждали.
Читайте також
Ще в розділі «Економіка»
- Винагороди членів наглядової ради «Ощадбанку» за липень: від 594 до 776 тисяч гривень
- Не поспішайте платити: які медичні послуги гарантовано безкоштовні
- «Драйвери українського бізнесу 2026»: стартував прийом заявок на другий сезон проєкту The Page
- Морква в Україні подешевшала на 10%: що відбувається на ринку
- Головний архітектор Львова за липень отримав понад 170 тисяч гривень






