К КраїнаНовини України щогодини

39 пожеж за добу на Львівщині: рятувальники закликають не палити траву

·127 слівредакція
39 пожеж за добу на Львівщині: рятувальники закликають не палити траву

Минулої доби на Львівщині рятувальники 39 разів виїжджали гасити пожежі в природних екосистемах. Вогонь охопив понад 3,4 гектара землі.

У ДСНС Львівської області повідомили, що впродовж останньої доби вогнеборці здійснили 39 виїздів на ліквідацію займань у природних екосистемах. Сумарно вигоріло більше ніж 3,4 гектара території. Крім того, рятувальники продовжують гасити торф'яні пожежі, які ускладнюють ситуацію.

Фахівці вкотре наголошують: спалювання сухої трави — пряма загроза довкіллю та людям. Вони закликають не підпалювати суху рослинність і сміття, не розводити багаття в природних екосистемах та не кидати непогашені сірники чи недопалки.

Якщо ви помітили займання, негайно телефонуйте за номерами 101 або 112. Оперативна реакція може врятувати від великих втрат.

Читайте також