Перші в Україні: у Запоріжжі будують підземні енергооб'єкти

У Запоріжжі вперше в Україні почали будувати підземні енергетичні об'єкти. Це має забезпечити стабільне енергопостачання міста під час опалювального сезону.
Запоріжжя стало першим містом в Україні, де стартувало будівництво підземних енергетичних споруд. Про це в інтерв'ю розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
«Ми почали будувати підземні енергетичні обʼєкти. На двох трансформаторних підстанціях зводимо підземні конструкції. Такого ніхто в Україні не робив, ми це робимо першими і вперше», — зазначив очільник області.
Окрім підземних споруд, у місті активно захищають ключові трансформатори. За словами Федорова, більше половини з них уже захищено, а до зими планують завершити роботи повністю. «Це всі ключові трансформатори. Більше половини вже захищено, до зими захистимо всі. Зараз їх будівництва на фінішній стадії», — додав він.
На Запоріжжі триває комплексна підготовка до холодів. Щоб убезпечити критичну інфраструктуру від можливих обстрілів, окрім підземних об'єктів, розбудовують мережу сонячних електростанцій та створюють додатковий захист для систем тепло- й водопостачання.
Читайте також
Ще в розділі «Економіка»
- Паливний дефіцит знову повертається у регіони Росії: обмеження на АЗС
- Мідь на межі рекорду: що відбувається з цінами на метал
- Ефективність — нова валюта маркетингу: що змінилося
- IKEA випустила бюджетний гаджет ÖRNVRÅK: показує час, температуру і вологість
- ПДВ для ФОП і ставка до 10%: що чекає на підприємців у 2027–2028 роках






