К КраїнаНовини України щогодини

На Львівщині чоловік повісив собаку сусідки на дереві: що йому загрожує

·239 слівредакція
На Львівщині чоловік повісив собаку сусідки на дереві: що йому загрожує

54-річний мешканець Шептицького району постане перед судом за жорстоке вбивство собаки. Чоловікові загрожує до восьми років за ґратами.

Правоохоронці завершили розслідування справи про жорстоке поводження з твариною на Львівщині. Обвинувальний акт стосовно 54-річного мешканця Шептицького району вже скерували до суду.

Трагедія сталася 15 червня 2026 року. Чоловік обмотав мотузку навколо шиї собаки, яка належала його сусідці, і повісив тварину на дереві. Пес загинув на місці від удушення та отриманих травм.

Викрили зловмисника дільничні офіцери поліції спільно зі слідчими, оперативниками кримінальної поліції та криміналістами відділення поліції №2 Шептицького районного відділу поліції. Процесуальне керівництво у справі здійснювала Шептицька окружна прокуратура.

Дії чоловіка кваліфікували за частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Наразі справу передано на розгляд суду.

Читайте також