К КраїнаНовини України щогодини

32 ветерани у Львові отримають гранти на бізнес по 300 тисяч

·272 слівредакція
32 ветерани у Львові отримають гранти на бізнес по 300 тисяч

У Львові визначили ще 32 переможців програми «Відвага до бізнесу». Кожен отримає по 300 тисяч гривень на власну справу або розвиток вже наявного бізнесу.

Серед проєктів, які підтримало місто, — сучасна перепелина ферма, інклюзивний будинок відпочинку в Карпатах, виробництво енергоефективних каркасних будинків та навіть живий музей середньовічної України XIV століття у селі Бійничі на Львівщині.

Перед тим як отримати гроші, учасники пройшли двотижневе навчання. Разом із фахівцями вони працювали над бізнес-моделями, фінансовими планами та розвитком своїх ідей. Після цього ветерани та їхні рідні презентували проєкти конкурсній комісії.

Гранти також отримали проєкти у сфері краси та здоров’я, агробізнесу, громадського харчування, ремонту автомобілів, фото- та відеовиробництва, будівництва й торгівлі. Загалом місто виділило на ці бізнеси 9,6 млн грн, угоди з переможцями вже підписані.

«Відвага до бізнесу» — це міська програма, яка поєднує навчання і грантове фінансування для ветеранів та членів їхніх сімей. Цьогоріч до участі також допускають ветеранів, які захищали Україну з 2014 року.

Читайте також