Затискачі заземлюючі: типи пристроїв і особливості їх вибору

Особливості підключення робочого або захисного заземлення потребують використання спеціальної продукції. Знайти і вибрати, вигідно купити її пропонує компанія «АЛИТ», яка успішно працює з підприємствами різної сфер діяльності, пропонуючи їм вибрати товар з урахуванням реальних потреб виробництва. Користуються продукцією і комунальні організації. Для прокладки потрібні різні типи арматури для ЛЕП, не виняток і затискачі заземлюючі. Вони представлені в широкому асортименті, можуть бути знімними і швидко кріпляться, але абсолютно всі відповідають не тільки регламентним нормам, але і вимогам самого замовника.

Види заземлюючих затискачів (клем): будь-яка в «АЛИТ»

Для підключення проводу для заземлення можуть бути використані різні типи затискачів.

Кликова

Його також можуть називати «крокодилом» або «собачкою». Серед компонентів дві щелепи, які затиснуті щільною пружиною, а працювати пристрій буде за принципом простої прищіпки для білизни. Саме такі пристрої хороші тим, що для їх установки і зняття не буде потрібно багато часу — досить простого руху рукою. Це дозволило саме такий клемою оснастити нею прилади, кабель робочого заземлення.

Різьбовий

Фіксується виріб за рахунок натягування різьблення, може бути представлено у вигляді струбцини, а установка може бути проведена гайкою типу «баранчик». Установка і зняття такої продукції також проводиться максимально швидко.

Магнітний

Застосовується в важкодоступних місцях, особливо добре себе зарекомендувала деталь в місцях, де монтуються конструкції малих розмірів. Якщо застосувати ні затискну, ні різьбову клему не можна, використовується саме такий варіант.

Одноразовий

Група, яка може бути встановлена ​​в слабкострумових і сигнальних ланцюгах, а також акустичних системах. Називають їх одноразовими тому, що встановити їх можна один раз, а демонтаж проводиться тільки разом з шматком дроту.

Спеціальний

Використовується для під’єднання до заземлювального проводу певних установок, приладів, обладнання, може мати унікальну конструкцію.

На що звертати увагу при виборі?

У кожної продукції є набір певних параметрів. Саме на них і слід звернути увагу при виборі:

  • розміри,
  • маса,
  • максимальна сила струму, яке виріб буде здатне пропускати через себе,
  • величина розкриття (важлива для затискних і різьбових елементів),

Допустима сила струму вказується у вигляді маркування — число, яке потрібно буде помножити на 10.

Комментарии