У Карпатах молодь здобувала військові навички на таборі пам'яті "Шелеста"

Майже пів сотні юнаків та дівчат зі Львівщини провели тиждень у Сколівських Бескидах, де опановували військову справу та вшановували полеглих героїв.
У Сколівських Бескидах завершився вишкільний наметовий табір «Стежина Нескорених», який щороку присвячують пам'яті загиблого громадського діяча та військового Олександра Міненка, відомого під позивним «Шелест». Цьогоріч участь у заході взяли близько 50 молодих людей із різних куточків Львівської області.
Організацією табору займалася ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес – Львів» за сприяння обласного департаменту спорту, молоді та туризму в межах програми «Молодь Львівщини». Головний акцент зробили на практиці: інструктори навчали молодь надавати домедичну допомогу, поводитися зі зброєю, а також керувати наземними роботизованими комплексами та дронами.
До викладання долучилися військовослужбовці 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт», 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» та бійці підрозділу «Signum». Окрім суто військових тренувань, учасники слухали лекції про ідеологію українського націоналізму та обговорювали роль молоді в умовах війни.
Кульмінацією табору став піший похід на гору Маківка, де молодь вшанувала пам'ять полеглих українських воїнів. Цей вишкіл уже вчетверте носить ім'я Олександра Міненка, який очолював «МНК – Львів» і загинув, захищаючи Україну.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Супер-Ель-Ніньо: чому зима 2026–2027 в Україні буде непередбачуваною
- Вода у сумських озерах: купатися можна, пити — ні
- У морі біля Коблевого вибухнув боєприпас: чоловік загинув, двоє жінок постраждали
- На Вінниччині 15-річний хлопець потонув у ставку
- Андрій Беседін переходить на роботу в Харківську ОВА заступником голови







