Життя в Данії очима українців: що сподобалось, а що ні

Подружжя з Полтави, яке переїхало до Данії, розповіло про свій досвід. Вони кажуть, що плюсів більше, ніж мінусів, але є й речі, до яких довелося звикати.
Українці, які переїхали з Полтави до Данії, поділилися враженнями від життя в новій країні. Своїми спостереженнями вони опублікували у TikTok, і головний висновок — переваг таки більше.
Одне з найбільших відкриттів — баланс між роботою та особистим життям. У багатьох компаніях тут працюють чотири з половиною дні на тиждень, а п’ятниця часто завершується вже близько полудня. Проте є й зворотний бік: увечері майже нічого не працює, що трохи дратує.
Також подружжя відзначило високий рівень безпеки. У Данії вони почуваються спокійніше, ніж у багатьох інших країнах, хоча злочини тут теж трапляються.
Серед інших плюсів — близькість моря, чисте повітря та пляжі. Щоправда, через прохолодний клімат купатися виходить лише кілька днів на рік. А ще їм сподобалася традиція вивішувати державний прапор під час свят і важливих подій, а також місцева культура, де не прийнято виставляти напоказ статки чи статус.
А от данська кухня не вразила. Особливо випічка та улюблена місцевими лакриця. Чоловік зізнався: «Не для всіх. Але іноді буває смачно».
Читайте також
Ще в розділі «Світ»
- У Вроцлаві 18-річний українець напав з ножем на полько: поліція затримала
- Росія таємно доправила бронетехніку до Малі підсанкційним судном
- Ексголові розвідки Фінляндії висунули звинувачення через справу з пенсіонерами
- У Москві вибух у ресторані: ціллю міг бути генерал, який очолював наступ на Київщину
- Погрожував знайомій гранатою: у Львові затримали чоловіка







