Швеція викликала російського дипломата через удари по Україні

Стокгольм викликав тимчасового повіреного у справах Росії, щоб заявити протест через масовані атаки на цивільні об'єкти в Україні. У шведському МЗС наголосили, що такі дії Москви є неприйнятними.
3 серпня Міністерство закордонних справ Швеції викликало тимчасового повіреного у справах Росії. Приводом стали масштабні удари російської армії по цивільній інфраструктурі України.
У шведському уряді засудили ці атаки, особливо відзначивши, що внаслідок обстрілів постраждали дипломатичні об'єкти. Зокрема, було пошкоджено посольство Литви в Києві та почесне консульство Латвії у Слов'янську.
Очільниця шведського МЗС Марія Мальмер Стенергард наголосила, що Росія порушує міжнародне гуманітарне право. За її словами, такі дії не можна терпіти, незалежно від тривалості війни. Вона також звернула увагу на те, що російські атаки призвели до порушень повітряного простору країн-союзників.
Читайте також
Ще в розділі «Політика»
- Після вихідних із парку «Знесіння» вивезли повний причіп сміття
- Рустем Умєров очолив СЗР: що відомо про призначення та реакцію політиків
- Швеція викликала російського дипломата через атаки на Україну
- Україна разом із 10 країнами Європи створює антибалістичну систему «Фрея»
- Зеленський звільнив Стефанішину з посади посла у США







