К КраїнаНовини України щогодини

На Левандівці з’явиться новий безбар’єрний простір із зоною для петанку

·216 слівредакція
На Левандівці з’явиться новий безбар’єрний простір із зоною для петанку

У Львові на вулиці Роксоляни, 24 триває облаштування громадського простору біля майбутнього ЦНАПу та ветеранського хабу. Територію площею понад 1,2 тисячі квадратних метрів планують зробити зручною для всіх мешканців.

У Залізничному районі Львова розпочали роботи зі створення нового громадського простору. Він розташується поруч із майбутнім Центром надання адміністративних послуг та ветеранським хабом, тож проєкт передбачає повну безбар’єрність.

Концепцію розробили у комунальному підприємстві «Інститут просторового розвитку». Основна ідея — простір, де пріоритет мають пішоходи, і немає перешкод для ветеранів, батьків із візочками, людей з інвалідністю та молоді.

На території висадять 6 дерев і 198 кущів, встановлять питний фонтан, вуличні меблі, смітники та велостійки. Для активного відпочинку облаштують спортивний майданчик із тренажерами, а також окрему зону для гри в петанк.

Роботи вже стартували, тож невдовзі мешканці Левандівки отримають сучасний і комфортний простір для відпочинку та зустрічей.

Читайте також