К КраїнаНовини України щогодини

Нічна атака на Дніпропетровщину: загиблий, 14 поранених і пожежі

·226 слівредакція
Нічна атака на Дніпропетровщину: загиблий, 14 поранених і пожежі

У ніч проти 16 серпня росіяни завдали понад 20 ударів по Дніпропетровській області. Найбільше дісталося Кривому Рогу — там є жертва і поранені.

Ворог атакував регіон безпілотниками, артилерією та ракетами. Під вогнем опинилися Кривий Ріг і громади Нікопольщини. У Кривому Розі ціллю стали промислові об'єкти — на території підприємства спалахнула пожежа, рятувальники працювали на місці.

За даними ОВА, у місті загинула одна людина. 13 людей зазнали поранень, серед них є 48-річний чоловік у важкому стані — його госпіталізували. Ще 10 постраждалих у стані середньої тяжкості доправили до лікарень, решта проходять обстеження. Окрім Кривого Рогу, пожежі фіксували у Широківській та Грушівській громадах.

На Нікопольщині під ударами опинилася Червоногригорівська громада. Там пошкоджені інфраструктура, підприємство, багатоквартирний і приватний будинки. Поранення отримав 55-річний чоловік — медики надали йому допомогу, лікування триватиме амбулаторно.

Голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа підтвердив: ворог атакував промислові об'єкти, пожежу вдалося локалізувати. Наслідки ударів ще уточнюються, рятувальники продовжують роботу.

Читайте також