Нардеп озвучив розцінки на посади в ТЦК: від 50 тисяч доларів

Олександр Качура зі «Слуги народу» розповів, скільки, за його словами, коштує влаштуватися керівником у територіальні центри комплектування.
Народний депутат Олександр Качура в інтерв'ю на YouTube-каналі «Власть vs Влащенко» озвучив суми, які, за його даними, фігурують у схемах із посадами в ТЦК. За словами політика, ціна залежить від рівня посади та регіону.
«На сьогоднішній день, мені здається, от тут хлопці всі знають. Скільки коштує вийти з ТЦК? 10-15 тисяч доларів залежно від району, залежно від регіону. А для того, щоб потрапити на посаду районного ТЦК, треба заплатити 50 тисяч доларів на керівника. На обласного такса — 150», — заявив Качура.
Депутат наголосив, що ті, хто платить такі гроші за призначення, навряд чи керуються бажанням покращити обороноздатність країни. Він припустив, що мотиви у таких людей очевидні, тож систему треба переглядати.
Качура пропонує повністю ліквідувати нинішню структуру ТЦК і провести аудит кожного працівника. «Я не прихильник того, щоб всіх під одну гребінку... Конкретно кожної особи аудит... Є у нас антикорупційні чудові органи. Та хай вони перевірять. І після цього, коли їх ліквідують, треба повністю поміняти підхід і зробити рекрутинг», — пояснив він.
Також нардеп звернув увагу на різку зміну рівня життя працівників військкоматів у невеликих містах. Він навів приклад свого рідного Конотопа чи Шостки, де, за його словами, «раніше на велосипеді їздив, зараз Land Cruiser стоїть у нього під будинком, і на Cayenne їздить дружина».
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Вогонь на Волині: за добу рятувальники загасили чотири пожежі в екосистемах
- На Волині затримали рівнянина, який хотів пішки дійти до Польщі
- Депортації українців з Іспанії: що кажуть у поліції
- Останній султан Османської імперії: втеча на британському лінкорі
- У Генштабі розповіли, де на Дніпропетровщині ще тривають бої






