Командир будував віллу замість воювати: 83 бійців знайшли на будмайданчику

На Одещині майор використовував підлеглих для зведення власного маєтку замість відправки на фронт. Під час обшуку на території будівництва виявили 83 військовослужбовців.
В Одеській області командир військової частини вирішив, що бійці потрібніші йому на будівництві, аніж на передовій. Упродовж кількох місяців він залучав підлеглих до спорудження свого приватного будинку.
Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко. Під час обшуку в маєтку командира правоохоронці застали 83 військовослужбовців, які виконували будівельні роботи. Для доставки матеріалів майор використовував військовий вантажний транспорт.
«Йдеться не лише про незаконне використання державних ресурсів. Це відволікання військовослужбовців від виконання їхніх прямих обов’язків, що в умовах війни напряму впливає на боєготовність підрозділу», — наголосив Кравченко.
Майора вже затримали та повідомили про підозру. За скоєне йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Нова хвиля спеки в серпні: синоптик прогнозує «тепловий купол» із Сахари
- Екологи б’ють на сполох через затонуле судно GOLDEN LEO біля Одещини
- Підберізцівська громада знову лідирує в рейтингу Львівщини
- Медведчуку оголосили нову підозру через заклики знищити Україну
- На Тернопільщині прощаються з воїном, який майже півтора року вважався зниклим





