Естонія дала Україні 340 000 євро на підготовку до зими

Естонське міністерство закордонних справ спрямувало 340 000 євро на допомогу Україні перед зимовим періодом. Кошти підуть на підтримку родин, переселенців та рятувальників у найгарячіших точках.
У відомстві зазначили, що фінансування передадуть через неурядові організації, які працюють безпосередньо на передових територіях. Там потреби зараз найгостріші — йдеться про родини, внутрішньо переміщених осіб та українських рятувальників.
«Естонія продовжує підтримувати Україну в підготовці до чергової важкої зими, а Міністерство закордонних справ Естонії надає підтримку у розмірі 340 000 євро», — повідомили дипломати у соцмережі X.
Це не перша допомога від Таллінна цьогоріч. Раніше Естонія оголосила про додаткові 125 000 євро до Фонду підтримки енергетики України. Завдяки цьому внеску загальний обсяг енергетичної допомоги від країни сягнув 2,75 мільйона євро.
Естонські дипломати наголошують: підтримка триватиме, адже Україна готується до ще однієї складної зими в умовах війни.
Читайте також
Ще в розділі «Економіка»
- Україна більше продає кукурудзи, але менше пшениці: підсумки сезону
- Агроекспорт України просів: як атаки РФ на порти вдарили по зерну
- Трудова книжка зависла у статусі «В роботі»: що це означає і коли бити тривогу
- Залізниця дешевшає: Україна домовилася з Молдовою про 50% знижку на транзит
- Новоросійськ після атаки дронів залишився повністю без води





