«Мені страшно»: Джилл Байден відверто про боротьбу чоловіка з раком

Дружина колишнього президента США зізналася, що боїться втратити Джо Байдена через важку хворобу, але подружжя намагається цінувати кожну мить разом.
Джилл Байден уперше так відверто розповіла про емоційний стан родини після того, як у її чоловіка виявили рак простати. За словами колишньої першої леді, хвороба дала метастази в кістки, і це значно ускладнює ситуацію.
«Звісно, мені страшно. По-перше, він майже на 10 років старший за мене. А з хворобою просто не можна так думати. Ти не можеш уявити життя без нього. Але ти знаєш, що він помре, так само, як я знаю, що я помру. Тому частково ти миришся з цим», — поділилася Джилл у програмі Хайме Керна Ліми.
Попри страх, жінка намагається тримати негативні думки під контролем. Вона розповіла, що Джо Байден виявився напрочуд сильним і стійким після діагнозу: він жодного разу не говорив дружині чи дітям про власні переживання. Джилл упевнена, що він і не скаже.
Подружжя вирішило не зациклюватися на хворобі, а натомість проводити якомога більше часу разом. Вони сповнені рішучості цінувати кожен день, який їм ще відведено.
Раніше Джилл Байден зазначала, що Джо почувається непогано, але наявність метастазів у кістках серйозно ускладнює перебіг хвороби. Політику діагностували рак простати близько року тому.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Кінець літа принесе дарунки долі: які знаки Зодіаку отримають шанс на великі зміни
- У Східній Гренландії через танення льоду — рекордна кількість китів
- Де почитати у Черкасах: від пляжу до затишної кав'ярні
- Жовтіє листя троянд: як врятувати кущ, коли квіти ще гарні
- Нічна атака на Харківщину: у Леб'яжому загинули дві жінки






