У Дніпрі без води залишилися мешканці Кам'янського: що відомо

У п'ятницю, 7 серпня, частина мешканців Дніпра тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи на мережах.
Комунальні служби Дніпра проводять аварійні роботи на водопровідних мережах, через що мешканці кількох районів залишилися без води. Станом на 14:00 ремонтні бригади ще працювали над усуненням пошкоджень.
За інформацією міської ради, тимчасові перебої з водопостачанням зафіксовані на житловому масиві Кам'янський. У міськраді зазначають, що після завершення робіт воду відновлять у штатному режимі.
«Комунальні бригади виконують аварійні роботи на водопровідних мережах. Після завершення робіт водопостачання буде відновлено у штатному режимі», — повідомили у міській раді.
Точний час завершення ремонту залежить від складності пошкоджень та технічної ситуації на місцях. Мешканцям радять врахувати тимчасові обмеження та слідкувати за оновленнями від міської влади.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Удари по РФ: не помста, а ціна війни, яку мусить платити Кремль
- П'яний чоловік на Балаклійщині напав із ножем на двох людей
- Сінгапур висадить мільйон дерев: як тінь рятує місто від спеки
- У Дніпрі палають склади логістичної компанії: що відомо
- Побив знайомого та зіштовхнув сестру зі сходів: чернівчанину загрожує суд







