На Буковині чоловік вимагав $50 тисяч неіснуючого боргу і побив 54-річного

Поліція затримала буковинця, який, погрожуючи розправою, вимагав у 54-річного чоловіка 50 тисяч доларів за борг, якого не було. Підозрюваного взяли просто під час передачі грошей.
Історія почалася з того, що до 54-річного жителя Буковини завітав чоловік і зажадав віддати 50 тисяч доларів. Стверджував, що той нібито має боргові зобов'язання, хоча насправді їх не існувало.
Коли потерпілий відмовився платити, фігурант почав систематично погрожувати йому фізичною розправою, а згодом і побив чоловіка. Злякавшись за своє життя, потерпілий звернувся по допомогу до поліції.
Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції разом зі слідчими Чернівецької області та за підтримки бійців КОРД спрацювали швидко. 4 серпня підозрюваного затримали одразу після того, як він отримав від потерпілого 50 тисяч доларів.
Під час обшуків правоохоронці вилучили ці гроші, ще близько 330 тисяч гривень у різній валюті, мобільний телефон, документи, автомобіль та чорнові записи. Чоловіка затримали та повідомили йому про підозру за вимагання. Відповідно до законодавства, він вважається невинуватим, доки його вину не доведуть у суді.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- 40 пожеж за добу на Миколаївщині: одна стала смертельною
- Черкащина намолотила перший мільйон тонн зерна нового врожаю
- Вінниця побила температурний рекорд: +37,6°С
- У MIT надрукували фундамент для будинку з пластикових пляшок: тримає 27 тонн
- Втрата на Дніпропетровщині: Підвисоцька громада попрощається із захисником Віталієм Куксою







