К КраїнаНовини України щогодини

Ватикан провів переговори з помічником Путіна у Москві

·136 слівредакція
Ватикан провів переговори з помічником Путіна у Москві

Секретар Ватикану з міжнародних справ Пол Річард Галлахер зустрівся в Москві з помічником російського президента Юрієм Ушаковим. Сторони обговорили актуальні міжнародні питання.

У російській столиці відбулася зустріч високого представника Святого престолу з наближеним до Кремля дипломатом. Пол Річард Галлахер, який відповідає за міжнародні відносини Ватикану, поспілкувався з Юрієм Ушаковим, помічником президента РФ із зовнішньої політики.

Розмова пройшла у форматі тет-а-тет, однак деталі та тривалість бесіди не розголошуються. У Ватикані лише підтвердили, що йшлося про міжнародну ситуацію.

Під час візиту Галлахер також відвідав храм Христа Спасителя та зустрівся з митрополитом Волоколамським Антонієм. Крім того, раніше він провів переговори з міністром закордонних справ РФ Сєргєєм Лавровим і виступив на спільній пресконференції, передавши заклик Папи Римського припинити війну.

«Святійший Престол готовий підтримати будь-яке зусилля щодо досягнення миру в актуальному міжнародному контексті», — зазначив Галлахер.

Цього ж дня в Москві з візитом перебував директор ЦРУ Джон Реткліфф.

Читайте також