19-річна шахрайка ошукала жінку на 120 тисяч гривень через фейковий застосунок

Молода дівчина разом зі спільником придумала схему, як виманити гроші через фейковий застосунок для виявлення безпілотників. Жертва втратила майже 120 тисяч гривень.
На Дніпропетровщині поліція затримала 19-річну дівчину, яку підозрюють у шахрайстві. За даними слідства, вона діяла разом з іншою особою, і разом вони примудрилися ошукати місцеву жительку на чималу суму.
Історія почалася в липні, коли потерпіла натрапила в соцмережах на оголошення про застосунок, який нібито допомагає виявляти безпілотники. Жінка перейшла за посиланням, і це виявилося фатальною помилкою — вона втратила доступ до свого смартфона, а згодом виявила, що з рахунків зникли гроші.
Загалом шахраї встигли списати майже 120 тисяч гривень. Правоохоронці встановили особу однієї з підозрюваних — нею виявилася 19-річна дівчина.
Слідчі вже повідомили їй про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство, вчинене групою осіб з використанням електронно-обчислювальної техніки. Ця стаття передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Promo room: чому найдешевший номер у готелі може зіпсувати відпустку
- Сибіга та очільник МЗС Мальти обговорили захист судноплавства і нові санкції проти РФ
- Росія вночі атакувала балістикою: під ударом Кривий Ріг, Полтава, Кременчук
- Росія двічі вдарила по торговому центру в Лозовій: 10 поранених
- Чому з крана довго тече холодна вода і як це впливає на платіжку







