Римські денарії до США: черкащанку судитимуть за контрабанду

Жінка з Черкащини намагалася продати американцю дві давньоримські монети, але тепер їй загрожує до семи років в’язниці.
У Черкаській області перед судом постане місцева жителька, яку звинувачують у спробі нелегально вивезти за кордон культурні цінності. Йдеться про дві монети-денарії часів Римської імперії, які карбувалися ще у 79 році нашої ери.
За даними обласної прокуратури, жінка знайшла покупця у США та вирішила продати йому монети без жодного митного оформлення. Щоб приховати свій задум, вона заховала денарії у полімерну колбу і відправила їх міжнародним поштовим відправленням через «Укрпошту». У декларації жінка позначила посилку як «гроші».
Правоохоронці кваліфікували дії черкащанки за ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України — контрабанда культурних цінностей. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Тепер долю жінки вирішуватиме суд.
Читайте також
Ще в розділі «Світ»
- США завдали масованих ударів по Ірану у відповідь на ракетну атаку
- Росія у липні запустила рекордну кількість балістики по Україні
- Чому оси агресивні наприкінці літа: пояснення ентомолога
- Росія отримає 30 тисяч тонн пального з Південної Кореї — танкери вже в дорозі
- Чехія почала відмовляти у захисті українцям призовного віку







