К КраїнаНовини України щогодини

44 пожежі за добу на Миколаївщині: вигоріло понад 37 гектарів

·153 слівредакція
44 пожежі за добу на Миколаївщині: вигоріло понад 37 гектарів

Минулої доби та вночі 26 серпня на Миколаївщині рятувальники ліквідували 44 пожежі. Більшість загорянь трапилися на відкритих територіях, загальна площа яких перевищила 37 гектарів.

У Головному управлінні ДСНС області розповіли, що одна пожежа виникла у житловому секторі — у Вознесенську на приватній території зайнялися дерев’яні господарчі споруди, вогонь охопив 50 квадратних метрів.

Ще три загоряння сталися на транспорті. На околиці Дорошівки Вознесенського району палав автомобіль ВАЗ 2102. У Миколаєві на відкритій території горіли сміття, легковик Skoda та вантажівка — загальна площа пожежі становила 100 квадратних метрів. А за межами Кандибиного Костянтинівської громади зайнялися сухостій та автомобіль ГАЗ-66 із причепом, на якому були вулики. Машина згоріла, проте частину вуликів вдалося врятувати.

Решта пожеж сталися на відкритих територіях: горіли суха трава, чагарники, пожнивні залишки та сміття.

Від початку 2026 року в області сталося 1 662 пожежі в екосистемах, а загальна площа всіх загорянь сягнула 1 824 гектарів.

Читайте також