К КраїнаНовини України щогодини

240 людей усю ніч шукали малюка, який зник біля річки на Житомирщині

·172 слівредакція
240 людей усю ніч шукали малюка, який зник біля річки на Житомирщині

На Житомирщині понад дві сотні людей усю ніч шукали маленького хлопчика, який зник під час відпочинку родини на річці. Дитину знайшли вранці в лісі.

Родина відпочивала на березі річки Ірша в селищі Дворище, коли малюк зник з поля зору дорослих. На пошуки одразу залучили близько 240 осіб: поліціянтів, рятувальників, нацгвардійців, місцевих мешканців, волонтерів та кінологів зі службовим собакою.

За свідченнями очевидців, дитина могла піти в ліс, тож пошукові групи обстежували узбережжя, водойму та лісовий масив. Упродовж ночі вдалося перевірити 15 гектарів лісу й 4 квадратні кілометри акваторії річки.

Уранці 2 серпня о 8:25 хлопчика знайшли в лісі. Його одразу передали батькам і направили до лікарні для медичного обстеження. Надалі з родиною працюватимуть ювенальні поліціянти.

Правоохоронці вкотре нагадують батькам і опікунам: не залишайте дітей без нагляду біля водойм, автошляхів, у лісі чи полі. «Пам’ятайте, що на вас покладається відповідальність за життя та здоров’я дітей».

Читайте також