У Миколаєві волонтери Червоного Хреста допомогли жінці після нічної атаки

Після нічного російського удару по Миколаєву волонтери Українського Червоного Хреста вийшли на місце руйнувань. Вони знайшли 75-річну жінку, яка потребувала допомоги.
У Миколаєві загін швидкого реагування Українського Червоного Хреста працював на місці нічної атаки. Волонтери обійшли територію, щоб з'ясувати, чи є люди, яким потрібна підтримка.
Під час обходу вони виявили постраждалу жінку. Їй надали домедичну допомогу та першу психологічну підтримку. Оскільки до її будинку зараз немає доступу, волонтери допомогли знайти тимчасовий прихисток.
За даними ДСНС, у приватному будинку, куди влучив удар, перебувала 75-річна жінка. Вона отримала легкі поранення та гостру реакцію на стрес. Рятувальники також ліквідували займання сухостою та очерету, які спалахнули через падіння боєприпасів та їхніх уламків.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Укрзалізниця закрила продаж квитків на частину рейсів через атаки РФ
- Директор «Львівтеплоенерго» отримав 70 тисяч відпускних у липні
- Заради грошей на наркотики: у Дніпрі та Житомирі затримали агентів РФ, які активували Starlink для окупантів
- Удар по Києву: влучання на території дитячої лікарні, є постраждала
- У Криму помер музикант Рустем Бари, один із засновників кримськотатарського етноджазу






