У Тернополі водія громадського транспорту оштрафували за вимкнений кондиціонер у спеку

У Тернополі під час перевірки громадського транспорту знайшли автобус чи тролейбус, у якому кондиціонер був, але не працював. За це перевізнику зменшать виплати на 2000 гривень.
Міські інспектори разом з управлінням транспортних мереж та зв'язку перевірили, чи працюють кондиціонери в автобусах і тролейбусах Тернополя. Обстежили лише ті машини, які обладнані системами охолодження, і виявили один транспортний засіб, де кондиціонер був, але не вмикався.
Зараз у місті кондиціонери мають лише дев'ять нових тролейбусів «Електрон» та 53 автобуси. Решта транспорту, що возить пасажирів, такої опції взагалі не має.
У Тернополі посилили контроль за дотриманням температурного режиму в громадському транспорті. Якщо на вулиці +25 °C або спекотніше, а водій не вмикає справний кондиціонер, перевізника карають фінансово — зменшують виплати за виконану транспортну роботу на 2000 гривень за кожен зафіксований випадок.
Порушення оформлюють актом, який складають уповноважені контролери міського пасажирського транспорту.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- П'ять українських книг, які ламають міф про «страждання»
- Грузія занурилася у темряву: Тбілісі та регіони без світла, зупинено поїзди
- Дезертир, який готував теракт у Запоріжжі на замовлення РФ, сяде на довгі роки
- Вісім КАБів за десять хвилин: росіяни вдарили по Сумах, є поранені
- Кукурудзяний глютен: органічне добриво для помідорів, яке має свої нюанси







