К КраїнаНовини України щогодини

«Кримський рубильник off»: Сили безпілотних систем уразили ще 29 енерговузлів на ТОТ

·318 слівредакція
«Кримський рубильник off»: Сили безпілотних систем уразили ще 29 енерговузлів на ТОТ

У межах операції «Кримський рубильник off» українські дрони продовжують вимикати світло на тимчасово окупованих територіях. Цього разу під удар потрапили об'єкти у трьох областях та в анексованому Криму.

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді повідомив про чергову серію ударів по енергетичній інфраструктурі противника. За його словами, «Птах СБС» у межах операції «Кримський рубильник off» відвідав ще 29 енерговузлів на півдні тимчасово окупованих територій.

Загалом від початку операції, з 1 липня по 13 серпня, результативно відпрацьовано вже 240 енерговузлів. Бровді наголосив, що знеструмлення стаціонарних радарів та інших елементів ППО ворога порушує систему захисту неба і відкриває шлях для української авіації.

Серед уражених об'єктів — Балаклавська ТЕС у Севастополі. Також під удари потрапили численні електропідстанції у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Зокрема, у Бердянську та Маріуполі постраждало по кілька підстанцій різних класів напруги.

Окрім енергооб'єктів, Сили безпілотних систем уразили газорозподільну станцію ГРС-1 «Маріуполь» у Донецькій області.

Читайте також