На Миколаївщині відновлюють світло після масованої атаки: що відомо

У суботу ввечері, 29 серпня, енергетики почали повертати електропостачання мешканцям Миколаївщини, які лишилися без світла через ворожі обстріли.
О 18:50 фахівці «Миколаївобленерго» розпочали відновлення живлення для споживачів, які були знеструмлені внаслідок застосування графіків погодинних відключень.
В енергетичній компанії зазначають, що ситуація в енергосистемі регіону після масованого удару залишається під контролем. Водночас мешканців закликають не збільшувати споживання електрики без потреби, аби зменшити навантаження на мережу.
Нагадаємо, що через атаку локальні графіки відключень запровадили у Миколаєві, а також у Миколаївському та Баштанському районах. Згідно з ними, одночасно знеструмлювали чотири черги споживачів.
Читайте також
Ще в розділі «Економіка»
- Доплата до пенсії 5 667 грн: хто має право та як оформити у 2026 році
- Wildberries лихоманить: власники пунктів видачі масово виставляють бізнес на продаж
- ВПО у Чернігівській області: хто отримає 12 300 грн допомоги влітку
- Румунія стала експортером газу завдяки видобутку на шельфі Чорного моря
- Виплати до Дня Незалежності: хто отримає гроші та як їх оформити





