Молдова дасть Україні 50% знижку на транзит вантажів залізницею

До кінця року Молдова надасть Україні 50% знижку на транзитні залізничні перевезення вантажів. Також змінять маршрут потяга Київ-Кишинів, щоб українцям було зручніше діставатися аеропорту.
Українські експортери отримають суттєву підтримку від сусідньої країни: Молдова погодилася надати 50% знижку на транзитні залізничні перевезення українських вантажів. Це рішення діятиме з 10 серпня до кінця 2026 року.
Про домовленість повідомив прем'єр-міністр України Сергій Корецький після переговорів з молдовським колегою Василем Тофаном. За словами очільника уряду, це ще один практичний крок для підтримки українських виробників в умовах російських атак у Чорному морі.
Окрім знижки на транзит, сторони домовилися про зміну маршруту пасажирського потяга Київ-Кишинів. Нововведення почне діяти з 17 серпня — завдяки цьому українці зможуть швидше та зручніше діставатися до аеропорту Кишинева.
Корецький подякував молдовському уряду за підтримку та наголосив, що країни продовжують працювати над розширенням взаємовигідної співпраці.
Читайте також
Ще в розділі «Економіка»
- Укрексімбанк зупиняє пенсійні виплати: з жовтня гроші носитиме листоноша
- Розбив вікно та вкрав 11 500 гривень: на Рівненщині чоловік сяде за ґрати на 5 років
- Без стартового капіталу: як буковинка під час війни запустила три бізнеси
- Uklon виходить у п'ять нових міст Узбекистану
- У Запоріжжі безпілотники знищили ТЦ «Епіцентр»: подробиці удару





