Гончаренко: Федорову варто з'явитися на ТСК, інакше буде боляче
Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що колишній міністр оборони Іван Федоров ігнорує виклик Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради. Політик попередив, що неповага до парламенту може мати серйозні наслідки.
У понеділок, 31 серпня, ТСК планувала заслухати пояснення Івана Федорова щодо операції «Мідас». Однак, за словами Гончаренка, ексміністр вдає, що не отримував запрошення, хоча охоче дає інтерв'ю.
«Так це не працює. Неповага до парламенту України закінчиться боляче», — наголосив нардеп. Він також додав, що якщо Федоров не з'явиться, комісія має право ініціювати його привід на засідання за участі правоохоронців.
«Давайте не доводити до цього, а просто виконувати закон України», — закликав Гончаренко.
Нагадаємо, ТСК розслідує можливі порушення оборонного та антикорупційного законодавства, а також дотримання прав людини в умовах воєнного стану. Виклик Федорова пов'язаний саме з цим розслідуванням.
Читайте також
Ще в розділі «Політика»
- Московський суд заочно судитиме Арестовича: дата засідання призначена
- Російський безпілотник пошкодив ліцей і шкільний автобус у Миколаєві
- У Харкові росіяни розбомбили склад книжкових видавництв
- Зеленський вручив Ілону Маску орден Свободи: що відомо
- Микитась був удома в Мудрої під час обшуків НАБУ — що відомо







