На Рівненщині зупинили авто з гранатою та понад 200 набоями
Ранкова зупинка автомобіля біля села Дерть обернулася для 27-річного водія кримінальним провадженням: у його машині знайшли гранату та цілий арсенал патронів.
Близько п'ятої ранку поліцейський офіцер громади помітив на Рокитнівщині автомобіль Audi на іноземних номерах і зупинив його для перевірки. За кермом перебував молодик із Волинської області.
Огляд транспортного засобу одразу привернув увагу правоохоронців. У салоні вони виявили корпус гранати «Ф-1» разом із запалом, 174 патрони різного калібру та ще 42 трасуючі набої.
Чоловік не зміг пояснити, навіщо йому такий вантаж. Слідчі вже кваліфікували подію як незаконне поводження з боєприпасами — за цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Усе вилучене правоохоронці скерували на експертизу, яка має встановити походження та придатність боєприпасів. Триває досудове розслідування.





