Два Дени Саллівани на виборах до Сенату: третій підтримав одного з них

На праймериз до Сенату від Аляски змагаються одразу два кандидати з однаковим ім'ям — чинний сенатор Ден Салліван та його тезко. А їхній повний тезка, екс-мер Анкориджа, уже встиг визначитися, кого підтримує.
У США буває, що на виборах зустрічаються політики з однаковими іменами, але щоб одразу три Дени Саллівани — це вже курйоз. На проміжних виборах до Сенату від Аляски за крісло боротимуться двоє: чинний сенатор Ден С. Салліван, якого підтримує Дональд Трамп, та його тезко Ден Дж. Салліван.
Республіканська партія намагалася зняти Дена Дж. Саллівана з перегонів, стверджуючи, що він висунувся спеціально, щоб заплутати виборців і відтягнути голоси від чинного сенатора. Його навіть назвали «підставним кандидатом від демократів», який нібито має допомогти перемогти представниці Демократичної партії Мері Пелтолі. Сам Ден Дж. Салліван ці звинувачення відкидає, кажучи, що це його особисте рішення, адже він незадоволений тим, що відбувається у США.
Минулого місяця Верховний суд Аляски дозволив Дену Дж. Саллівану лишитися у виборчих перегонах. А от Дена С. Саллівана публічно підтримав колишній мер Анкориджа Ден А. Салліван. Він назвав себе «оригінальним Салліваном» і закликав мешканців Аляски голосувати за чинного сенатора.
Тож виборцям доведеться бути уважними з бюлетенями: тепер на них буде аж два Саллівани, і кожен з них має власні амбіції та плани.


