Розмови про мирне врегулювання на сході за будь-яку ціну, деморалізують армію – Андрій Білецький

Як свідчать статистичні показники, за час так званого «хлібного перемир’я», на сході, загинуло більше наших воїнів, ніж в середньому за цілий минулий рік. Мається на увазі 2018. Таку інформацію подав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в прямому ефірі програми під назвою «Інтерв’ю з Юлією Литвиненко».

Також він зауважив, що всі розмови, які зараз ведуться про мир на Донбасі за будь-яку ціну, призводять до деморалізації не тільки збройних сил, але й суспільства в цілому. Аналогічними методами користувався і минулий президент перетворюючи все в нещиру і неправдиву історію, коли ВСУ були постійно на перших сторінках газет, та екранах телебачення де факто, а де юре армія являлась варіантом годівниці для близьких до влади кіл.

Це також негативним способом відбивалося на моральному стані армії. Тепер знову нова фішка – постійний інформаційний пресинг про мирне врегулювання за будь-яку ціну. Це ще одна дуже погана історія яка до нічого доброго не приведе – зауважив лідер Національного Корпусу. 

Також пан Білецький констатував, що тільки сьогодні загинуло двоє наших воїнів, а з початку вересня, життя втратило ще вісім бійців. Якщо порівняти втрати за весь 2018 рік то ми попрощалися з дев’ятьма бійцями, а за останні дванадцять днів вже маємо вісім загиблих. І все це в перемир’я, зауважив Білецький.

В розмові було також зазначено, що новий президент, не цікавиться ВСУ, і нічого не робить для їх зміцнення.

Комментарии