Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

Мінські угоди суперечать національним інтересам України і призведуть до подальшої окупації нашої держави. Про це в ефірі програми «Інтерв’ю з Юлією Литвиненко» сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. 

На думку Білецького, «Мінськ» – це капітуляція.Бо Мінські угоди не вбачають українські інтереси. І це рано чи пізно призведе до окупації, якщо не всієї, то Східної України Росією.

Надалі наслідки будут жахливі. Українцям знов доведеться відстоювати свої права, бо люди будуть боротися за свій дім. 

Мільйони людей можуть опинитися в еміграції, згадайте переселенців з Донбасу та Криму.

За словами Білецького – мета Росії – захопити всю Україну, а не окремі частини Донбасу. 

«Ви вважаєте, що геополітична гра Росії в тому, щоб отримати контроль над деякими районами Донецької і Луганської областей? Чи геополітична гра Росії все-таки спрямована на взяття повністю України під свій контроль? Я глибоко переконаний, що друге», – наголосив він. 

Білецький переконаний, що після виконання Мінських умов Росія матиме повний контроль над окупованими територіями, які стануть чимось на зразок Придністров’я. 

«З цієї території вони (Росія) будуть розповсюджувати гангрену «русского мира» і сепаратизму на інші території і чекати свого вдалого другого шансу, другого туру, як у 2014-му. Чекати на той час, коли вони зможуть розширити суверенітет і контроль Росії на інші східноукраїнські області. Це найжахливіший сценарій, який може бути», – вважає політик. 

На думку лідера Нацкорпусу, влада має діяти іншим чином. 

«Зараз прийшов час країні зосередитися, вилізти з економічної ями, наукової, освітньої слабкості. Це нам дасть можливість побудувати професійні збройні сили, і тільки тоді прийде час вирішувати питання (окупованих територій). Нам треба зайнятися внутрішніми проблемами, яких величезна кількість – а не формально отримати територію, за яку ми будемо нести економічний тягар, всю відповідальність, а контролюватись вона буде винятково Російською Федерацією», – сказав Білецький.

https://youtu.be/AxfdosUrAf4 

 

Комментарии