Зеленський — хто він: зрадник чи просто наївна людина?

З того часу, як Володимир Зеленський став президентом України, він демонструє ілюзії стосовно компромісу з Росією. Бажання «домовитись» із ворогом про абстрактний мир висловлюють і представники оточення глави держави. Підтвердження цьому гучні заяви Богдана й Шефіра щодо порозуміння з Путіним. Не дивно, що й Коломойський в останньому інтерв’ю переконував, що Москва сама зацікавлена у припиненні воєнного протистояння на Донбасі.

На жаль, окрім абсурдних заяв, нинішня верхівка держави зробила перші кроки назустріч агресору. А саме:

  1. відведено українські сили у районі Станиці Луганської
  2. з 21 липня оголошено чергове «перемир’я» на фронті. 

Водночас в публічній риториці високопосадовців все рідше лунають згадки про московську агресію. Так, на День Незалежності Зеленський фактично знехтував цією темою.

Пам’ятаєте, як одностороннє «перемир’я» на фронті уже коштувало Україні життя понад 10 воїнів? Тож чому замість рішучої відсічі агресору влада оголошує, що ЗСУ «не піддаються на провокації»? Нинішнє керівництво надалі сподівається домовитись с ворогом. Дійшло до того, що чинний президент фактично оголосив Московію не причетною до війни, прохаючи Путіна «вплинути на ту сторону». 

Очікування уряду на можливість домовитися з Кремлем «по-доброму» закінчити війну — це або доказ нескінченної наївності та некомпетентності, або маскування зрадніцьких поглядів. Історія доводить, що всі спроби знайти спільну мову з Москвою завершувалися невдачею. Кремль жодного разу не брав до уваги укладені угоди,  систематично порушуючи їх в ім’я імперських прагнень. В Нацкорпусі вважають, що ні про які “мирні домовленості» не може бути й мови. Бо мета Кремля — капітуляція нашої держави. Вони прагнуть легалізувати свої маріонеткові терористичні утворення та отримати амністію для всіх своїх убивць.

Такий «компроміс» — це шлях до ліквідації Української держави. Націоналісти наголосили, що будуть рішуче протидіяти будь-яким спробам влади протягнути капітуляцію.

Комментарии