Андрій Білецький про розпуск парламенту. ВІДЕО

Розпуск Верховної Ради напередодні виборів – жест морального характеру. Про це в ефірі ток-шоу «ВАЖlive» сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

«Є новий президент, він має абсолютне право і логічну підставу – відсутність коаліції – для того, щоб розпустити Раду. В принципі це ні на що не впливає, різниця в три місяці фактично, але це – правильний жест. ..Як Порошенко ганебно закінчив свій строк з трохи шокуючим результатом, так і Рада, в першу чергу коаліція, показала такий результат, що це скоріше жест морального характеру – розпустити її за мінімальний термін до виборів», — сказав він.

Разом з тим, лідер НацКорпусу наголосив, що жахіття майбутніх виборів у старій системі. Білецький зауважив, що попри заяву президента Зеленського про необхідність проводити вибори до парламенту за відкритими списками, до Ради глава держави подав законопроект з нормою про закриті списки.

 

«Ми заходимо зі старим виборчим кодексом в нові вибори, тут можна знову про Раду говорити, і це, безумовно, факт. Але заходимо в тому числі тому, що в промові в понеділок під час інавгурації президент каже: «проголосуйте відкриті списки», а в середу подає закон, в якому йде мова про закриті списки, тобто про купівлю кота в мішку», – констатував він.

Комментарии