Чи дадуть кредит з поганою кредитною історією в Україні

Найменша затримка з виплати позикових коштів негативно впливає на рейтинг позичальника, а систематичні прострочення призводять до появи поганої кредитної історії. Банки насторожено ставляться до таких клієнтів, пропонуючи їм позику під підвищену відсоткову ставку або закриваючи доступ до кредитування. Ми розповіли про альтернативний спосіб, як отримати гроші в кредит онлайн з простроченням.

Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією

Коли банк отримує заявку, починається визначення кредитоспроможності заявника. При формуванні рейтингу враховується ряд параметрів, в тому числі розмір доходу, місце роботи та частота використання кредитних продуктів. Якщо зафіксовані прострочення по попереднім договорам, позичальникові ймовірно відмовлять або запропонують оформити позику із забезпеченням, тобто привести поручителів або залишити заставу.

МФО теж визначають кредитоспроможність заявника. Однак вони лояльніше ставляться до позичальників, пропонуючи взяти кредит з поганою кредитною історією без поручителів та застави. Крім відсутності обов’язкового забезпечення, позичальники зазначають інші причини звернутися в приватні небанківські організації:

 • прийняття та розгляд заявок в режимі 24/7;
 • прийняття рішення за 15 хвилин;
 • ніяких початкових внесків, прихованих комісій та додаткових платежів;
 • запобігання перехоплення інформації за допомогою протоколу для шифрування даних (в адресному рядку зліва відображається замок, при натисканні на який з’являється напис «безпечне підключення»);
 • наявність сертифіката PCI DSS, який підтверджує дотримання ряду правил для безпечного переказу грошей в кредит онлайн на картку;
 • можливість повного та часткового дострокового погашення кредиту;
 • продовження періоду користування позиковими коштами без застосування штрафних санкцій.

Компанії готові кредитувати учнів середніх та вищих закладів, пенсіонерів, працевлаштованих неофіційно, фрілансерів. А кошти можна використовувати на будь-які цілі, в тому числі оплату медичних послуг, придбання ліків, побутової техніки та електроніки, покриття витрат до зарплати.

Як отримати гроші в кредит онлайн

У МФО можна оформити кредит на суму від 500-1000 до 15 000-30 000 гривень. При першому зверненні відсоткова ставка варіюється від 0.01% до 0.9%, при повторних – від 1.6% до 3% в день. На погашення платежів дається від 5-7 до 30 днів.

Щоб отримати гроші в кредит онлайн, потрібно бути повнолітнім громадянином України. З документів знадобиться паспорт та ідентифікаційний код. Для проходження реєстрації та отримання зворотного зв’язку потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Якщо хочете заощадити час на пошуку та вивченні компаній, рекомендуємо платформу Groshman. Щоб взяти кредит з поганою кредитною історією, перейдіть на платформу https://groshman.com.ua та зробіть наступне:

 1. На сторінці реєстрації введіть номер телефону та пароль.
 2. В анкеті позичальника вкажіть інформацію про себе.
 3. Додайте дані активної платіжної картки.
 4. Подайте заявку, вибравши розмір кредиту та терміни погашення платежів.
 5. Виберіть одну або декілька відповідних пропозицій.
 6. Підпишіть електронний кредитний договір.
 7. Отримайте грошові кошти на картку.

МФО дають можливість не тільки взяти гроші в кредит онлайн, але й поліпшити кредитну історію. Компанії передають дані в кредитні бюро, завдяки чому кожен закритий договір матиме позитивний вплив на рейтинг. Вчасно погашені кредити будуть свідчити про вашу сумлінність, що дозволить брати позики на вигідних умовах як в приватних небанківських організаціях, так й в банках.

Комментарии