Металочерепиця «ДАХ-ПРОФІЛЬ»

Компанія « ДАХ-ПРОФІЛЬ » являє собою потужне, сучасне виробниче підприємство, спеціалізація якого – виготовлення металопрофілю та металочерепиці. Продукцію компанії з успіхом використовують в покрівельних роботах житлових і промислових приміщень, в приватному і промисловому будівництві.

Виробнича база компанії « ДАХ-ПРОФІЛЬ » заснована на семи (7) виробничих, профільних лініях. Це дозволяє якісно і оперативно виготовляти значні обсяги покрівельних матеріалів з металочерепиці і металопрокату, широкий асортимент комплектуючих для дахів і фасаду.

Продукція компанії « ДАХ-ПРОФІЛЬ »: надійний дах за прийнятною ціною

Початковою сировиною металочерепиці та металопрокату від компанії « ДАХ-ПРОФІЛЬ » є високоякісний метал марок S280GD і DX51D, товщиною 0,45-0,5 мм, з вмістом цинку в кількості 225-275 гр /м2. Метал поставляється від таких брендових виробників, як ArcelorMittal (Німеччина) і U. S. Steel Ko š ice, s.r.o. (Словаччина).

На сьогоднішній день саме металочерепиця http://dahprofil.com/product/metalocherepytsya представляє собою найпопулярніший і затребуваний покрівельний матеріал. Якість вихідної сировини, фінське обладнання (компанія « Samesor »), на якому виготовляється металочерепиця, кваліфікований труб досвідчених фахівців компанії « ДАХ-ПРОФІЛЬ » дозволяють створювати якісний продукт, що надійно захищає приміщення довгі роки.

Асортимент пропонованої продукції

Крім безпосередньо металочерепиці та металопрофілю, компанія « ДАХ-ПРОФІЛЬ » пропонує широкий асортимент матеріалів для даху та фасаду від відомих європейських виробників:

  • системи водостоку (BUDMASZ, BRYZA, Nicoll);
  • системи утеплення (ROCKWOOL, ISOVER);
  • системи гідро- та пароізоляції (Foliarex);
  • мансардні вікна (Velux, Fakro).

Основна виробнича база і офіс компанії « ДАХ- ПРОФІЛЬ » розташовані в місті Луцьку. Ще два дочірніх підприємства діють в містах Рівне і Ковель.

Метал, точніше – нержавіюча сталь – основа покрівлі від компанії « ДАХ-ПРОФІЛЬ », тому дах з нього буде служити багато років, без необхідності ремонтних робіт. Ніякі несприятливі погодні умови, низькі і високі температури не зашкодять металочерепиці та металопрофіль, виготовлені з використанням новітніх технологій компанією « ДАХ-ПРОФІЛЬ ». Фарбування покрівельних матеріалів здійснюється за допомогою якісної і довговічною лакофарбової продукції, стійко реагує на вологість і перепади температур. Можливе фарбування металочерепиці та металопрокату в нестандартні кольори і відтінки – за бажанням замовника.

Якість, підтверджене документами

Вся вироблена компанією « ДАХ-ПРОФІЛЬ » має сертифікати якості вітчизняного та європейського зразка. Крім безпосередньо виробничих робіт і продажів металочерепиці, кваліфіковані фахівці здійснюють сервісне обслуговування змонтованих, встановлених покрівельних матеріалів.

Комментарии